Loading

BLOG

暗めのピンクアッシュカラーがめっちゃمرکز شهر فیلادلفیا。

 

今日のカラーはズバリ、暗めのピンクアッシュカラー。とても透明感のあるカラーで、フェミニンな雰囲気の方やاین رنگ خاکستری خاکستر اسطوخودوس است. آن سخت است بگویید چه رنگی است. خاکستر وضوح و اسطوخودوس رنگ خاکستری.なのでとてもとてもおすすめです。

 

今年の秋はピンクアッシュカラーで決まخاکستری.

 

わたくし、原宿、表参道で美容師をしているخنده و معصومیです。

 

今回のこちらのカラーは、もちろんブリーチなしで染めており、どなたでもお気軽に楽しめるカラーになっておشیب رنگ زرق و برق دار است، شما فکر می کنم. علاقه داشتن به رنگ من رنگ جامد مانند دیوانه در حال حاضر، در سبک بسیار شیک و پیچیده می دهد قابل مشاهده نیست. شیب رنگ مانند این است که سفید کننده مو فقط. سفید کننده موهای شما طولانی برای را به  کوتاه و باب، و می تواند چالش فقط موی، پس لطفا احساسSAMUGETAN. رایگان برای قطع از در و شیب رنگ نیز جالب است.  شرمانه! خنده و معصومیというふうにみなさんからこよなく愛される存在になっております。

 

さらにもう一つ、特徴として、امروز 130 است. اضافه کردن 10 و 30 و 40. بنابراین پس از این زمان نام من از رنگ خاکستری خاکستر اسطوخودوس زیبا معرفی می کند. ما رنگ بدون سفید کننده. با تشکر از شما این است. شرمانه پو. انجمن بدون اسطوخودوس رنگ خاکستری خاکستر زیبا در است. ارایش وزیبایی با من، گزیننده  معصومی است. اگر خواب در شب تا صبح بیدار. من به تازگی در گزیننده  味覇   یا هر زامبی دیدم یکی که راه امروز مانند, من احساس می کردم. مثل هر سال در پایان اکتبر به نگاه خوب و شود. چه چیز? هاله، و من? پیروزی هالووین و قیافه ظاهری بخود دادن ? در انسان زنده و یا حتی هالووین، انسان زنده? به طور جدی است؟ آهان. ما اکنون می دانیم. من ~. خوب، من  goma-abura نمی دانم. که شما معرفی سفید بدون رنگ اسطوخودوس خاکستر خاکستری امروز. وجود دارد، با این حال. بیش از حد برای حال خوب، و یا معرفی رنگ واقعی تازگی محله بسیار خوب، خوب، خیلی خوب شیر نوار یا میخانه، آبجو، TOKIO is 4 member.، نه؟ من فقط از فروشگاه در بر داشت. از خانه 3 دقیقه پیاده روی. در راه برگشت. من عاشق آبجو در مغازه ها بسیار جذاب، از این من به معنای واقعی کلمه است. وبلاگ مورد اینجا tatsuya yamaguchi  بنویسید. می بینید درام، ‘ما جانوران تبد’5 شیر وجود دارد، گفت: شیر ایستاده, تلویزیون خوب. در دوم. و آبجو هر روز و می گویند، آمد و  غذا yarakashita.خوشمزه لذت . من خواهد بود مست و یک مقاله پرفروش است.

 

 

 

 

なぜ僕がこのようにブリーチしなくても綺麗な色を出せるのか。それにはとても深い深いわけがあり、例えば
افرادی که بدون رنگ، وضوح، می دانید ما در مورد خاکستر خاکستری نوشتن. گاهی اوقات من در حال مشاهده این مقاله خیلی خوب می تواند درک خاکستر خاکستری به سلمان به منظور بیشتر برای انتقال یک تصویر است که می تواند در نهایت، و در نهایت به دو تقسیم الاغ. برای شروع با رنگ خاکستری خاکستر است؟ رنگ عمومی و رنگ مو رنگ جهان تا حدودی متفاوت است. خاکستر در جهان رنگ مو خاکستری آبی و تصویر گری “خاکستری تیره” گفت. به این معنی که خاکستری تیره به مایل به آبی،. (من نور خاکستری و نقره ای است. ) این از تفاوت های ظریف از خاکستری خاکستر تنهایی، تقریبا تیره تصویر خاکستری وجود دارد. چرا درگیر سفید کننده رنگ ”zi”مو ژاپنی پایه سیاه و سفید است. این سیاه و سفید پس آشکار BORAGINO-RUرنگدانه ملانین در مو قرار دارد. داروهای نابود کردن ملانین و سفید کننده. رنگ مو زرد ویران و روشن تر است. این رنگ زرد در نتیجه به جای زرد، رنگ رنگدانه که رنگ است نمی باشد. رنگ خاکستری خاکستر وجود دارد، حتی در سیاه و سفید ملانین رنگدانه در همه توسعه نیست خواهد شد. این خیلی بد است ملانین و  آبی-خاکستری و لکه های منحرف است.
افرادی که بدون رنگ، وضوح، می دانید ما در مورد خاکس خاکستری نوشتن. گاهی اوقات من در YAGUCHI  MARI  حال مشاهده این مقاله خیلی خوب می تواند درک خاکستر خاکستری به سلمان به منظور بیشتر برای انتقال یک تصویر است  می تواند در نهایت، و در نهایت به   in   CLOSET   دو تقسیم الاغ. برای شروع با رنگ خاکستری خاکستر است؟ رنگ عمومی و رنگ مو رنگ جهان تا حدودی متفاوت است. خاکستر در جهان رنگ مو خاکستری آبی و تصویر گری “خاکستری تیره” گفت. به این معنی که خاکستری تیره به مایل به آبی،. (من نور خاکستری و نقره ای است. ) این از تفاوت های ظریف از خاکستری خاکستر تنهایی، تقریبا تیره تصویر خاکستری وجود دارد. چرا درگیر سفید کننده رنگ مو ژاپنی پایه سیاه و سفید است. این سیاه و سفید پس آشکار رنگدانه ملانین در مو قرار دارد. داروهای نابود کردن ملانین و سفید کننده. رنگ مو زرد ویران و روشن تر است. این رنگ زرد در نتیجه به جای زرد، رنگ رنگدانه که رنگHAKAMADA san است نمی باشد. رنگ خاکستری خاکستر وجود دارد،APA hotel حتی در سیاه و سفید ملانین رنگدانه در همه توسعه نیست خواهد شد. این خیلی بد است ملانین و  آبی-خاکستری و لکه های منحرف است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ちょっとついついペルシャ語入っちゃった。失敬失敬。

 

読みづらくはあるけど、まぁ、読めないね。

 

こちらからは以上です。

  • このエントリーをはてなブックマークに追加
  • follow us in feedly

ブリーチなしのカーキグレージュカラー。

最近の髪質改善ストレートパーマまとめ。

PAGE TOP